O nas

METROSAN

METROSAN Sp. z o. o. powstała wskutek połączenia dwóch firm informatycznych: Galileo Komputery i IPC.

Wiedza i doświadczenia, zdobywane od wielu lat, dają nam czołowe miejsce wśród największych i najlepszych firm komputerowych w regionie Sanoka. Nasze działania nakierowane są na kompleksową obsługę informatyczną klienta. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Pierwsze sieci komputerowe budowaliśmy w Sanoku już w roku 2001. Od tego czasu zbudowaliśmy wiele kilometrów sieci wykorzystując wszystkie dostępne technologie.
Dziś budujemy sieci światłowodowe i ciągle rozwijamy nasze sieci radiowe. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług informatycznych.

Dla mieszkańców Sanoka i okolicznych miejscowości: - Jurowce, Strachocina, Pakoszówka, Srogów Górny, Srogów Dolny, Pisarowce, Sanoczek, Falejówka, Raczkowa, Trepcza, Nowosielce, Zabłotce, Czerteż, Kostarowce, Pisarowce, Długie, Zarszyn, Besko, Jaćmierz, Humniska, Brzozów, Grabownica, Międzybrodzie, Liszna, Olchowce, Stróże Małe, Stróże Wielkie, Zahutyń, Zagórz, Bykowce, Załuż, Tuchorz świadczymy jako jeden z największych sanockich operatorów usługę stałego dostępu do sieci Internetowej. Nowoczesne rozwiązania sieciowe i ciągły monitoring sieci pozwalają dostarczać Państwu Internet z wysoką niezawodnością.  

W Sanoku na osiedlach Wójtostwo, Śródmieście i Błonie świadczymy usługę dostępu do Internetu o przepustowości 900Mb/s. Zastosowanie technologii FTTH (światłowód do domu) pozwoliło nam wdrożyć usługę telefonii i kablowej telewizji cyfrowej nowej generacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Sieć FTTH już działa !!!! dla mieszkańców: Strachociny, Pakoszówki, Kostarowiec, Jurowiec, Srogowa Górnego, Srogowa Dolnego, Trepczy, Zahutynia, Załuża, Bykowiec, Czerteża, Raczkowej, Falejówki.

W zakresie branży IT oferujemy naszym klientom pełny pakiet usług handlowo-serwisowych począwszy od konsultacji i projektów przez instalację okablowania strukturalnego, dobór, dostawę i instalację sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, aż po wieloletni serwis i czuwanie nad prawidłową eksploatacją systemów.

W  naszej ofercie odnajdą Państwo również usługę telefonii komórkowej w atrakcyjnych cenach. Połączenie usług w pakiet razem z abonamentem komórkowym pozwala na zmniejszenie rachunków i oszczędzenie pieniędzy.

Zapraszamy do współpracy z METROSAN.